Wygrana z Patronami ! Dwie bramki Klepacza !

     Sobotni mecz z drużyną z Nowego Targu nie należał do najłatwiejszych. Drużyna BSFu pojechała na to spotkanie w okrojonym składzie, zabrakło między m. in. Adama Przeniosło, Pawła Bandury, Mateusza Jańca oraz Daniela Suchana.

     Pierwsza połowa należała do zawodników z Buska. Po rzucie z autu, Szymon Boś dograł mocną piłkę na długi słupek, a Patryk Klepacz dopełnił formalności. Gospodarze, również mieli swoje sytuacje lecz piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki. Na drugą część spotkania, Patroni wyszli mocno zdeterminowani, aby nie przegrać tego pojedynku. Zastosowali wysoki pressing co skutkowało zdobyciem wyrównującej bramki. Choć mogło się wydawać, iż pojedynek ten zakończy się podziałem punktów, fantastycznym strzałem z woleja popisał się Klepacz, który ustanowił wynik na 1:2 .

     Jak sam wynik pokazuje, mecz z Nowym Targiem, kosztował nas sporo wysiłku. Gospodarze postawili nam naprawdę ciężkie warunki, jednak cieszymy się, że ostatecznie, to my wróciliśmy z przysłowiową tarczą – mówił po meczu zdobywca dwóch bramek dla Wilków – Patryk Klepacz.

     Kolejne spotkanie drużyna BSF Busko-Zdrój, rozegra w niedzielę z liderem tabeli – AZS UEK Kraków. Zapraszamy serdecznie do oglądania tego pojedynku. Początek meczu zaplanowano na godzinę 18:00. Link do transmisji, zostanie podany w dniu meczowym.

menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram