MICHAŁ KRZEMIŃSKI NOWYM PREZESEM BSF-U BUSKO ZDRÓJ !

            W środę 7 lipca o godzinie 19:00 w Busku Zdroju na ul. Partyzantów 1 odbyło się Nadzwyczajne Walne zebranie Członków Buskiego Stowarzyszenia Futsalu. Głównym celem zebrania był wybór nowego Prezesa klubu. Z tej funkcji zrezygnował natomiast piastujący to stanowisko od momentu powstania klubu Szymon Rewaj.

michoł

            Jak pewnie wszyscy kibice interesujący się buskim sportem wiedzą, w czerwcu br. zostałem wybrany na prezesa trawiastego klubu AKS 1947 Busko Zdrój. To dla mnie coś nowego, duże wyzwanie. Nie mogłem być na obu stanowiskach, mimo że BSF to dla mnie coś wyjątkowego, bo jestem założycielem i pomysłodawcą tego projektu. Uspokoję wszystkich kibiców z tego  miejsca. Zrezygnowanie z funkcji  Prezesa wcale  nie  oznacza, że  wycofuje  się  z rodziny „Wilków”. Jestem pierwszym kibicem, który będzie wspierał zespół i pomagał przy organizacji klubu, meczów, drużyny. Natomiast na stanowisko został wybrany Michał Krzemiński, kapitan zespołu, który jest od samego początku w klubie. Zna od podszewki organizacje i założenia naszego Stowarzyszenia. Więc uważam, że jest to dobry ruch ze strony członków, którzy jednogłośnie wybrali go na fotel Prezesa BSF. Myślę, że w najbliższym tygodniu ogłosimy nowego trenera zespołu, a już od września zespół zacznie systematycznie trenować. Liga zapowiada się bardzo ciekawie, zwłaszcza że poprzez reorganizacje prawdopodobnie będą mogły w niej wystartować zespoły z 4 województw – podsumował nam krótko Szymon Rewaj .

menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram