DARMOWE TRZY PUNKTY NA ZAKOŃCZENIE SEZONU. BSF KOŃCZY LIGĘ NA 2 MIEJSCU.

            W sobotę 6 marca nasza drużyna miała rozegrać ostatni mecz w ramach II Ligi Futsalu
(gr. małopolsko – świętokrzyska). W spotkaniu wyjazdowym mieliśmy zmierzyć się ze Spartą Spytkowice. Niestety z przyczyn organizacyjno covidowych, zespół z małopolski nie może się stawić w wyznaczonym terminie i buskiej drużynie został przyznany walkower 5:0. Tym samym kończymy ligę na drugim miejscu z dorobkiem 22 punktów na koncie. W 10 spotkaniach zanotowaliśmy 7 zwycięstw, 1 remis oraz 2 porażki. Lepszy od nas okazał się tylko UEK Kraków, który wystąpi w trójmeczu barażowym. Mecze z zespołami z Podkarpacia i Lubelszczyzny zadecydują o awansie do 1 Polskiej Ligi Futsalu.

        Na pewno dojdzie w naszym zespole do kliku zmian personalnych. Myślę, że w ostatnich dwóch sezonach pokazaliśmy, że potrafimy grać w futsal. Natomiast brakowało nam stabilizacji. Nie potrafiliśmy grać na odpowiednim poziomie przez dłuższy okres czasu. Zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony w dwóch meczach pucharowych przeciwko zespołom z pierwszej ligi. Niestety UEK Kraków, odniósł z nami dwa pewne zwycięstwa i to akademicy wygrywają ligę. Kilka rzeczy nam się udało, nad kilkoma musimy jeszcze popracować. Myślę, że zmiany które zajdą w naszej drużynie podniosą poziom stricte futsalowy i w przyszłym roku to my będziemy głównym kandydatem do awansu. Jako klub  i społeczność jesteśmy już gotowi aby zrobić kolejny krok do przodu – podsumował prezes Buskiego Stowarzyszenia Futsalu Szymon Rewaj.

menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram