BSF Busko-Zdrój w 1/16 Finału Pucharu Polski !

        Już w najbliższą środę, 10 lutego, drużyna BSF Busko-Zdrój rozegra mecz w ramach rozgrywek 1/16 Finału Puchar Polski. Podopieczni trenera Lecha Malczewskiego podejmą na własnym parkiecie drużynę KS Sośnica Gliwice, która na co dzień występuje w rozgrywkach I ligi futsalu. Obecnie goście zajmują 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów. Przypomnijmy, iż Buszczanie w poprzedniej rundzie wyeliminowali po rzutach karnych ( 4:3 ) pierwszoligowy zespół – GKS Ekom Invex Remedies Nowiny.

„ W środę czeka nas bardzo ciężki mecz. Ekipa z Gliwic to mocny zespół, który nie raz pokazał w I lidze, że potrafi grać w futsal. Nie możemy sobie pozwolić nawet na odrobinę dekoncentracji. Musimy wyjść na to spotkanie maksymalnie skupieni. Jedyne co mogę obiecać to na pewno, że każdy z nas zostawi dużo zdrowia na parkiecie. Już w poprzedniej rundzie pokazaliśmy, że możemy pokonać przeciwnika z wyższej klasy rozgrywkowej. Mam nadzieję że i tym razem uda nam się to powtórzyć – komentuje kapitan Wilków – Michał Krzemiński.

     Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców przed odbiorniki do oglądania tego pojedynku. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00.

menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram