AKS I BSF GRAJĄ RAZEM! Podpisana umowa o współpracy partnerskiej !

        „Dwa kluby, jedno miasto” - tym hasłem będziemy promować naszą nową partnerską umowę z klubem AKS 1947 Busko - Zdrój. Po kilku spotkaniach i rozmowach doszliśmy do wspólnego porozumienia z władzami buskiego AKS-u. Dziś możemy oficjalnie powiedzieć, że obraliśmy wspólną drogę rozwoju, w dużej mierze opierającej się na szkoleniu młodzieży. Umowa będzie obowiązywać do końca roku 2021, z opcją przedłużenia na kolejne lata.

  Głównymi celami zawartymi w umowie jest szkolenie drużyn młodzieżowych. Doskonale wiemy, że najlepsi zawodnicy na świecie w piłce jedenastoosobowej zaczynali od futsalu. To tam jesteśmy w stanie najlepiej wyszkolić naszą technikę, poruszanie taktyczne oraz grę na małej przestrzeni. Dlatego doszliśmy do porozumienia, aby najmłodsi zawodnicy z naszego regionu mogli podnosić swoje umiejętności w każdym z tych aspektów, podczas treningów stricte futsalowych. Wspólnie z klubem AKS, stworzymy młodym adeptom futbolu warunki, dzięki którym będą mogli rozwijać się zarówno w piłce trawiastej, jak i tej mniejszej, futsalowej. Naszym głównym celem jest stworzenie mocnego zespołu, który jesienią wystartuje                   w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu.

menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram