ADRIAN PATER NOWYM TRENEREM BSF-U

        Drużyna BSF Busko Zdrój występująca w  II Polskiej Lidze Futsalu ma nowego trenera. Został  nim 36-letni Adrian Pater, który w zeszłym roku skończył swoją karierę w futsalu. Drużyna od początku września będzie przygotowywać się pod jego okiem do nowych rozgrywek.

pater

         Adrian Pater to polski futsalista urodzony 4 marca 1985 roku w Krakowie. Swoją piłkarską przygodę zaczynał w Hutniku Kraków. Lecz nie trwało to długo, ponieważ szybko zdecydował się przenieść na halowe parkiety. W 2005 roku został zawodnikiem Wisły Krakbet  Kraków, z  którą   awansował   do  ekstraklasy.  Z  drużyną z ul. Reymonta   zdobył  aż  4 medale Mistrzostw Polski (złoty, dwa srebrne i brązowy). Sięgnął także po dwa Puchary Polski oraz dwa Superpuchary Polski. Wystąpił również 31 razy w Reprezentacji Polski. Na polskich parkietach oprócz Wisły występował w takich drużynach jak Solne Miasto Wieliczka, AZS UŚ Katowice, Lex Kancelaria Słomniki i GKS Ekom Invex Remedies Nowiny.

Witamy Adriana w drużynie „Wilków” i życzymy wielu sukcesów.

menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram