Rollercoaster w Busku Zdroju. Niestety bez happy endu. BSF Busko Zdrój odpada z Pucharu Polski.

W środowy wieczór w buskiej hali przy ul. Kusocińskiego drugoligowa drużyna BSF Busko Zdrój rozegrała mecz w ramach 1/16 Pucharu Polski w Futsalu. Przeciwnikiem była ekipa Sośnicy Gliwice, zespół na co dzień występujący w 1 Polskiej Lidze Futsalu z wielkimi aspiracjami na awans do STATSCORE FUTSAL EKSTRAKLASY. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 4:3, mimo, że zespół z Ponidzia prowadził już 3:0.

„Miłe złego początki” – tak w skrócie można powiedzieć o środowym meczu naszej drużyny. Świetna pierwsza połowa, po której prowadziliśmy już 3:0. Jednak po raz kolejny futsal pokazał nam, że różnica trzech bramek w tym sporcie, to tak naprawdę żadna różnica. Zespół z Gliwic wyszedł na drugą połowę bardzo zdeterminowany. Zepchnął nas do głębokiej defensywy. Mieliśmy swoje sytuacje, by podwyższyć prowadzenie. W końcówce wyszło wyrachowanie i doświadczenie wyżej notowanego rywala. Popełniliśmy kilka prostych błędów w obronie. Takich złych ustawień jak przy bramce na 3:3 czy 3:4 drużyny z tej półki już nie wybaczają i trafiają do siatki.

Zagraliśmy dobre zawody, trzeba być dumnym z drużyny, ale koniec końców pozostała złość i rozczarowanie. Gratulujemy drużynie z Gliwic awansu do dalszej fazy rozgrywek – skwitował zdenerwowany po meczu kierownik drużyny Artur Ciepliński.

menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram